חיפוש
  • ארגון השחקנים

מתווה חזרה למגרשים בהתאם להוראות פיפ"א

⚽️26/5/20 ארגון השחקנים ומנהלת הליגות לכדורגל מאמצים במשותף את מתווה פיפ״א למשבר הקורונה


אנו מודיעים במשותף כי המתווה, אשר נערך בתיאום עם ארגון השחקנים העולמי FIFPRO, ארגון המועדונים הגדולים (ECA) ופורום הליגות העולמי (WLF) - ינחה את הדרך להמשך פעילות הליגות בארץ העונה.


בבסיסו של המתווה - ראיית חוזי השחקנים כמוארכים באופן אוטומטי עד לסיום עונת המשחקים 2019/20. זאת, תוך קריאה לכל הגופים המעורבים לפעול להתאמת אילוצי השעה למציאות הספורטיבית, המשפטית והכלכלית אשר נכפתה על ענף הכדורגל.


ארגן השחקנים ומנהלת הליגות מאמינים כי יש למצוא פתרונות ראויים והוגנים לשיקום ענף הכדורגל בצורה המיטבית. נעודד הגעה להבנות בין מועדונים לשחקנים במקצת המקרים בהם טרם הושגו הבנות כאמור תוך התאמת החוזים למצב הקיים והימנעות מפגיעה לא הוגנת בזכויותיהם הבסיסיות של השחקנים.


🔹מנכ"ל ארגון השחקנים, מושיקו מישאלוף:

"אני שמח על המשך שיתוף הפעולה המוצלח עם המנהלת בראשות ארז כלפון לטובת הכדורגל הישראלי. אני שמח שהושגו הבנות הוגנות וראויות ברוב המקרים ומחובתנו לוודא שרצונם הטוב של השחקנים לא ינוצל לרעה ושזכויותיהם לא ירמסו היכן שהבנות כאלו טרם הושגו. ברור כי הדבר הנכון והראוי הוא הגעה להבנות הדדיות וארגון השחקנים ימשיך לסייע בכך ככל שידרש."


🔹יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון:

"זמנים מיוחדים מצריכים פתרונות מיוחדים וכפי שפעלנו להשבת משחקי הכדורגל במהרה כך אני מאמין שהמועדונים והשחקנים ידעו ליישב את הסוגיות שבאו לפתחם בהסכמה וברוח טובה. אני מבקש לציין את הראיה העניינית והמקצועית של מנכ"ל ארגון השחקנים מושיקו מישאלוף ואת תרומתו הבלתי מתפשרת במהלך החודשים האחרונים בפתרון הסוגיות שהתעוררו וזאת לרווחת הכדורגל המקצועני כולו."


🔹יו"ר חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון:

"אני מברך על התיאום וההידברות בין ארגון השחקנים למנהלת הליגות לכדורגל בתקופה לא פשוטה זו ועל החזרה למגרשים באופן מקצועי, לצד שמירה על בריאות השחקנים ותנאי העסקתם."6 צפיות0 תגובות