חיפוש
  • ארגון השחקנים

13.3.20 הועדה חשובה לשחקנים והוראות היגיינה

שחקנים ושחקניות יקרים, ארגון השחקנים עומד לצדכם על רקע משבר הקורונה שפוגע במדינה וגם בכולנו באופן אישי.

כפי שפעלנו ואנחנו ממשיכים לפעול לשמירה על בריאותכם, אנו פועלים באופן רציף מול הגורמים השונים במטרה להגן על זכויותיכם, גם בשעה זו.

אנחנו מעדכנים באופן שוטף בכלי המדיה השונים של הארגון – כאן באתר בפייסבוק, ובאינסטגרם, בפעולות שאנחנו מבצעים וכן בהנחיות השונות להתנהלות בזמנים אלה. תוכלו כמובן גם לפנות באמצעות כלי המדיה שלנו, בשאלות החשובות לכם. ביום ראשון נשב ביחד עם הצוות המשפטי של הארגון, על מנת לגבש תשובות מדויקות לכל השאלות ונעביר לכם את ההנחיות בנושאים שעל הפרק. שמרו על עצמכם והקשיבו להוראות משרד הבריאות. בריאות שלמה לכולנו, לבני המשפחה ולקרובים לנו. 🙏🏻

קישור לעמוד הפייסבוק

קישור לעמוד האינסטגרם


הנחיות ארגון השחקנים העולמי FIFPRO לשמירה על בריאות שחקני ושחקניות הכדורגל בעולם:


הוראות לשחקנים ושחקניות

1.אל תשתה מאותו בקבוק מים במהלך המשחק או האימונים, אלא השתמש תמיד בבקבוק מים אישי, מגבות וחלוקי רחצה אישיים.

2. הימנע מאכילת אוכל בחדר ההלבשה.

3. שמור את התיקים והבגדים האישיים שלך בתיק והימנע מלהשאיר אותם חשופים בחדר ההלבשה או בסלים המשותפים.

4. זרוק ממחטות נייר או חומרים משומשים אחרים כמו פלסטרים, תחבושות וכו 'מיד למכלים הניתנים לסגירה.

5. יש לשטוף את הידיים היטב לעיתים קרובות ככל האפשר: שטיפת ידיים וחיטוי הם חיוניים למניעת זיהומים. שטפו את הידיים עם מים וסבון למשך 20 שניות לפחות ואז יבשו אותן במגבת חד פעמית לאחר שטיפה יסודית; אם סבון ומים אינם זמינים, תוכלו להשתמש גם בחומר חיטוי ידני המבוסס על 60% אלכוהול.

6. בעת השימוש בשירותים רגילים אסור לגעת בברז לפני שטיפת הידיים ואחריה, אלא להשתמש במגבות חד פעמיות כדי לפתוח ולסגור את הברז.

7. אל תיגע בעיניים, באף או בפה שלך בידיים לא רחוצות.

8. כסו את הפה והאף בממחטה - רצוי ממחטה חד פעמית - או בזרועך אך לא בידך אם אתה צריך להשתעל או להתעטש.

9. שחקנים המראים תסמינים ברורים של דלקת בדרכי הנשימה ו / או חום לפני, במהלך או אחרי אימונים חייבים לעזוב מייד את הקבוצה - ולהתבודד במידת האפשר - ולהודיע ​​לרופא המועדון, אם יש אינדיקציה כלשהי - לקחת צעדים נוספים.

10. יידע את שחקני הקבוצה ואת נציגי המועדון אם היה קשר כלשהו, ​​באופן אישי או בתוך המשפחה, עם אנשים שחזרו מאזורי סיכון או מהסגר או שנבדקו חיוביים, או אם היית בעצמך באזור סיכון.

הוראות למועדונים ומנהלים:

1. על המועדונים להתקין מכשירים חיטוי אוטומטיים בחדרי ההלבשה ובשירותים של המועדון.

2. המועדון יוודא כי שולחנות, ספסלים, כסאות, מתלים, רצפות, ברזים, ידיות, מקלחות ושירותים מנוקים באופן קבוע באמצעות תמיסות חיטוי על בסיס אקונומיקה או כלור, ממסים, 75% אתנול, חומצה אצטית וכלורופורם.

3. המועדון ידאג להגביל את נוכחותם של אנשים בחדר ההלבשה לכמה מורשים ספציפיים בלבד .

4. על הליגה והמועדונים להגביל ככל האפשר את הגישה לתחום המשחק לאותם אנשים הנחוצים בהחלט לביצוע האימונים או המשחק.

5. על רופאי המועדון של צוותים מקצועיים להקדיש תשומת לב מיוחדת להיסטוריה הרפואית, לבדיקה אובייקטיבית ומעל לכל, בדיקת חום לפני כל אימון והתלבשות לפני כל משחק לכל אנשי הצוות, הטכנאים והשחקנים. על רופאי הצוות להבטיח ולתעד לפני כל משחק ואימונים כי אין אנשים חולים משתתפים במשחק או באימונים או בסביבת הקבוצה.

6. על המועדונים לבדוק מראש את התנאים ההיגייניים של כל חדרי ההלבשה, כולל חדרי ההלבשה של הצוות המארח, שופטים אוספי הכדורים, כמו גם את החדר הבדיקות.

7. על קציני הבריאות של המועדונים להשתתף באופן פעיל בארגון הנסיעות על ידי בדיקת ההיבטים הלוגיסטיים הטובים ביותר ולצפות מראש אמצעי מיגון למטרות מניעה, והם גם חייבים להבטיח את נוכחותם לאורך כל הנסיעה.

8. על המועדונים להבטיח שהצוות הבריאותי והרפואי, הרופאים והמעסים הנמצאים בקשר רציף עם השחקנים לא עובדים במקביל בסביבות או מבצעים פעילויות חיצוניות שעלולות להיות מדבקות.

9. רצוי להימנע מנוכחותם של אנשי תקשורת בחדרי ההלבשה בזמן שלפני משחקים או אימונים.6 צפיות0 תגובות