חיפוש
  • ארגון השחקנים

ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל בהודעה חריפה נגד ההתאחדות לכדורגל

עודכן ב: 9 ספט 2020


יו״ר ארגון שחקניות הכדורגל קארין סנדל: ״מכעיס ומקומם לגלות שההתאחדות לכדורגל מזלזלת בצורה בוטה וכואבת בנו השחקניות. כל הליגות כולל הילדים חזרו לפעילות ואילו הליגות לנשים מושבתות עד ינואר 21״


שלוש הליגות לנשים אינן פועלות מחודש פברואר השנה ועל פי מה שמתברר כעת בכוונת ההתאחדות לכדורגל לחדש את הליגות רק בחודש ינואר 2021, דהיינו כמעט שנה של השבתה.


השחקניות פנו אל יו״ר ההתאחדות אורן חסון וטענו בפניו כי ההחלטה בדבר דחיית ליגות הנשים הרשמיות אינה מקובלת בשום אופן. יש בה אפליה ברורה, מיושנת, מזלזלת בספורטאיות, ולא עומדת בקנה אחד עם ערכי השוויון בספורט.


ניר אלון ראש חטיבת הספורט בהסתדרות: ״הנימוקים שהתקבלו מההתאחדות, ותחליפי הטורנירים שהוצעו – אינם מספקים. אין סיבה עניינית למצב העניינים האבסורדי, המקפח על בסיס מגדרי בלבד ענף שנאבק לקיום וצמיחה״.


קארין סנדל יו״ר הארגון מסרה: ״מכעיס ומקומם להבין שההתאחדות לכדורגל מזלזלת בצורה בוטה וכואבת בנו השחקניות. כל הליגות כולל הילדים חזרו לפעילות, רק שלוש הליגות של כדורגל הנשים נמצאות במצב קיפאון בלתי נתפס. הזלזול של ההתאחדות אינו מקובל עלינו ואנחנו דורשות להשיב את הליגות לפעילות בלי שטיקים ובלי טריקים״.

3 צפיות0 תגובות