חיפוש
  • ארגון השחקנים

ארגון השחקנים מצטרף לקמפיין התמיכה בראובן עובד וקורא לשחקנים לתרום

ארגון השחקנים מצטרף לקמפיין התמיכה בראובן עובד וקורא לשחקנים לתרום כדורגלן העבר נקלע באחרונה למצוקה נפשית ובריאותית ושחקנים רבים נרתמו לסייע לו. חשבון נאמנות לאיסוף כספים לשיקומו של השחקן נפתח

כדורגלן העבר ראובן עובד, נקלע באחרונה למצוקה נפשית ובריאותית, וחבריו בכדורגל הישראלי יחד עם ארגון השחקנים פתחו בקמפיין לגיוס כספים, במטרה לסייע לו לצאת מהמשבר שפקד אותו.

על כשרונו של ראובן עובד אין עוררין. עובד גדל במחלקת הנוער של מכבי ת"א, היה אחד השחקנים המוכשרים שצמחו בכדורגל הישראלי. סגנונו המרתק הטכניקה האישית הביצועים המבריקים והוירטואוזים, הפכו אותו בתחילת המילניום לאחד השחקנים הכי אהובים ומרגשים בכדורגל הישראלי.

בספרי ההיסטוריה של מכבי תל אביב הוא נרשם כמי שכבש את שער האליפות לזכות מכבי ת"א בשנת 2003. בשנים האחרונות, אחרי הפרישה, מצבו האישי הבריאותי והנפשי של עובד התדרדר והוא הגיע לכדי מצוקה שחייבת שיקום ארוך תמיכה רחבה סביב וחיבוק אוהב.

חבריו של ראובן הרימו קמפיין וארגון השחקנים מצטרף אליהם. חשבון בנק לתמיכה ותרומות נפתח בבנק לאומי, חשבון מספר 61519225, סניף 816 ע״ש עו״ד יוסי ויגדור. חשוב לציין שהחשבון הוא בנאמנות, ניהול ופיקוח של עורך הדין יוסי ויגדור, ואף אחד כולל ראובן ומשפחתו לא יכולים להשתמש בכספים שייאספו. ארגון השחקנים יצא בפניה לכל השחקנים המאוגדים בארגון לתרום למען שיקומו של עובד, כמו גם לציבור אוהדי הכדורגל בישראל.

5 צפיות0 תגובות