שחקנים ושחקני כדורגל לעולם ההיי-טק


חזרה לעדכונים וחדשות
פותחים עונה!
אתמול קיימנו ערב חשיפה לקורס 'ספורט סטארטאפ ומדיה' שיפתח בחודש ינואר את המחזור השלישי שלו. אל האירוע שהתקיים במשרדי חברת ההייטק pixellot , הגיעו כ-100 ספורטאים ששמעו על טכנולוגיות הספורט ועל התכנים אותם ילמדו בקורס.
זוהי הזדמנות אחרונה להצטרף לקורס שיערך במשך 3 חודשים במשרדי הארגון בת"א. יש לנו גם מלגות לימודים למי שיצטרף
הקורס מתאים לכל שחקניות ושחקני הכדורגל הפעילים ושפרשו.
פותחים עונה!

את האירוע פתחו קארין סנדל (יו"ר ארגון שחקניות ושחקני הכדורגל), ניר אלון (יו"ר חטיבת הספורט בהסתדרות), מושיקו מישאלוף (מנכ"ל ארגון שחקניות ושחקני הכדורגל) אלון וורבר (מנכ"ל פיקסלוט) ותומר יהודיין (מרצה ויזם ספורט-טק) שבירכו על היוזמה המבורכת והדגישו את החשיבות של שילוב לימודים ופיתוח אופקים תוך כדי הקריירה הספורטיבית. המפגש המיוחד כלל פאנלים של ספורטאים ושל מייסדי סטארטאפים, בפאנל הספורטאים השתתפו אריק בנאדו (כדורגל), מתן נאור (כדורסל), נדב לוי (בוצ'ה) ואלואיסה כץ (כדורסל) ששיתפו על הקשיים בתקופת הפרישה ובפעולות שעשו בכדי לייצר לעצמם מציאות עסקית מעניינת ומאתגרת. בפאנל המייסדים, גל עוז (Pixellot) אייל אליקים (Zone7) יניב שניידרמן (Blazepod) סיפרו על חשיבות הספורטאים בבניית המוצרים הטכנווגיים בתחום הספורט ובדמיון הרב שבין ספורטאי ליזם.
נושא משמעותי נוסף שעלה במהלך הערב היה ההתנהלות של הספורטאים בפלטפורמות הדיגיטיליות, כוכב הרשת פלג "סקילס" זיני נתן טיפים יישומים לכיצד ספורטאים יכולים למנף את הסושיאל שלהם להצלחות מסחריות ומקצועיות. את האירוע חתם אורן סימניאן (מייסד קולוסיאום) שסיכם את שנת 2022 ונתן הצצה לכמה פרויקטים מרגשים בשנת 2023 בינהם: פתיחת מרכז חדשנות בבלומפילד, השקת תכנית להשקעות סטארטאפים בשיתוף La-Liga והקמת קהילת ספורט-טק כחול לבן בשיתוף מכבי תנועה עולמית ומשרדי הממשלה.
באירוע החשיפה לקורס 'ספורט סטארטאפ ומדיה' שיפתח בחודש ינואר את המחזור השלישי שלו. אל האירוע שהתקיים במשרדי חברת ההייטק pixellot , הגיעו כ-100 ספורטאים ששמעו על טכנולוגיות הספורט ועל התכנים אותם ילמדו בקורס.
זוהי הזדמנות אחרונה להצטרף לקורס שיערך במשך 3 חודשים במשרדי הארגון בת"א. יש לנו גם מלגות לימודים למי שיצטרף
הקורס מתאים לכל שחקניות ושחקני הכדורגל הפעילים ושפרשו,
פתיחת הקורס – אמצע ינואר, פעם בשבוע בת"א
לכל הפרטים , תומר 0‎54-308-5323
פתיחת הקורס – אמצע ינואר, פעם בשבוע בת"א
לכל הפרטים , תומר 0‎54-308-5323